Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅKE LAGERBORG (född 1927): ´´Helande Åtgärd VI´´, tenn, sockel av trä, signerad och daterad Åke Lagerborg 2002, höjd med sockel ca 28 cm
576904
2018-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här