Åke Lagerborg skulptur

Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE LAGERBORG (född 1927): ´´Helande Åtgärd VI´´, tenn, sockel av trä, signerad och daterad Åke Lagerborg 2002, höjd med sockel ca 28 cm

576904

2018-10-03