Regentlängd
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
REGENTLÄNGD i form av pappdockor från Gustav Vasa till Oscar II, omkring 1900, handmålade i tusch och akvarell på kartong med träpinnar på, höjd ca 36 cm
Karl X Gustav saknar halva huvudet, mindre fläckar och slitage
576917
2018-10-03