Regentlängd

Regentlängd
Regentlängd
Regentlängd
Regentlängd
Regentlängd
Regentlängd
Regentlängd
Regentlängd
Regentlängd
Regentlängd

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REGENTLÄNGD i form av pappdockor från Gustav Vasa till Oscar II, omkring 1900, handmålade i tusch och akvarell på kartong med träpinnar på, höjd ca 36 cm

Karl X Gustav saknar halva huvudet, mindre fläckar och slitage

576917

2018-10-03