Landskapsvapen

Landskapsvapen
Landskapsvapen
Landskapsvapen
Landskapsvapen
Landskapsvapen
Landskapsvapen
Landskapsvapen
Landskapsvapen

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LANDSKAPSVAPEN, 5 st, Öland, Jämtland, Stockholm, Hälsingland samt Ångermanland, omkring 1900, litografier på kartong, lackade, höjd ca 71 cm

Veck, brott, nagg och bubblor

576920

2018-10-03