Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAFFEKOPPAR, med fat, 4 st, porslin, 1900-tal, Meissen, dekor i blått av lökmönstret
Ett fat med mindre kantnagg, ett fat med fotring
576924
2018-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här