Kaffekoppar Meissen

Kaffekoppar Meissen
Kaffekoppar Meissen
Kaffekoppar Meissen
Kaffekoppar Meissen
Kaffekoppar Meissen
Kaffekoppar Meissen
Kaffekoppar Meissen
Kaffekoppar Meissen
Kaffekoppar Meissen
Kaffekoppar Meissen

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKOPPAR, med fat, 4 st, porslin, 1900-tal, Meissen, dekor i blått av lökmönstret

Ett fat med mindre kantnagg, ett fat med fotring

576924

2018-10-03