Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 6 st., senempire, 1800-talets färsta hälft, betsad björk, svarvade framben, sitthöjd ca 47 cm
Slitage
576933
2018-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här