Stolar 1800-talets första hälft
Valmis
2018-10-04
576933
| Korkein tarjous | 15 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
STOLAR, 6 st., senempire, 1800-talets färsta hälft, betsad björk, svarvade framben, sitthöjd ca 47 cm
Slitage