Arvid Mauritz Lindström oljemålning

Klubbat för:

58 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

ARVID MAURITZ LINDSTRÖM (1849-1923): Vinterlandskap i skymning, signerad A. M Lindström, olja på duk, 110x186 cm

576944

2018-10-06