Lampett mässing

Lampett mässing
Lampett mässing
Lampett mässing
Lampett mässing

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

LAMPETT, mässing, 1900-talets andra hälft, dekor i form av sol, för ett ljus, enligt uppgift inköpt på Svenskt Tenn, höjd ca 41 cm

Smärre slitage

576951

2018-10-04