Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
LAMPETT, mässing, 1900-talets andra hälft, dekor i form av sol, för ett ljus, enligt uppgift inköpt på Svenskt Tenn, höjd ca 41 cm
Smärre slitage
576951
2018-10-04