Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKED, silver, stämplad Johan Lorenz Starin, Stockholm, möjligen 1731, längd ca 22,5 cm, vikt ca 63,7 g
Repor, ägarmonogram
576955
2018-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här