Sked Johan Lorenz Starin

Sked Johan Lorenz Starin
Sked Johan Lorenz Starin
Sked Johan Lorenz Starin
Sked Johan Lorenz Starin
Sked Johan Lorenz Starin
Sked Johan Lorenz Starin
Sked Johan Lorenz Starin
Sked Johan Lorenz Starin
Sked Johan Lorenz Starin
Sked Johan Lorenz Starin
Sked Johan Lorenz Starin
Sked Johan Lorenz Starin

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKED, silver, stämplad Johan Lorenz Starin, Stockholm, möjligen 1731, längd ca 22,5 cm, vikt ca 63,7 g

Repor, ägarmonogram

576955

2018-10-06