Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, soffbord, modell Stora Salen, underrede i massiv björk, skiva fanerad med masurbjörk, brännmärkt CM, höjd 63, 143 x 64,5 cm
Bruksslitage, smärre fanerskador
576988
2018-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här