Bengt Lindström litografi

Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), figurkomposition, signerad Lindström épreuve d´artisté, färglitografi, 72x52 cm

576992

2018-10-03