William B Bennett oljemålning
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
WILLIAM B. BENNETT (verksam 1900-1913): Läsande flicka, otydligt signerad W Bennett 1900, olja på duk, 90x70 cm, a tergo märkt William B Bennett....cottages samt en etikett märkt Waterloo och en märkt Maple´s depository BENNETT
577001
2018-10-03