William B Bennett oljemålning

William B Bennett oljemålning
William B Bennett oljemålning
William B Bennett oljemålning
William B Bennett oljemålning
William B Bennett oljemålning
William B Bennett oljemålning

Klubbat för:

9 800 SEK

8 000 SEK

WILLIAM B. BENNETT (verksam 1900-1913): Läsande flicka, otydligt signerad W Bennett 1900, olja på duk, 90x70 cm, a tergo märkt William B Bennett....cottages samt en etikett märkt Waterloo och en märkt Maple´s depository BENNETT

577001

2018-10-03