Ljusstakar Paris

Ljusstakar Paris
Ljusstakar Paris
Ljusstakar Paris
Ljusstakar Paris
Ljusstakar Paris
Ljusstakar Paris
Ljusstakar Paris
Ljusstakar Paris
Ljusstakar Paris
Ljusstakar Paris

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR 1 par, 1800-talets slut, försilvrad koppar, Charles Balaine, Paris, höjd 28 cm

Slitage, smärre bucklor

577011

2018-10-03