René Lalique ´´Roscoff´´ fat

René Lalique ´´Roscoff´´ fat
René Lalique ´´Roscoff´´ fat
René Lalique ´´Roscoff´´ fat
René Lalique ´´Roscoff´´ fat
René Lalique ´´Roscoff´´ fat
René Lalique ´´Roscoff´´ fat
René Lalique ´´Roscoff´´ fat
René Lalique ´´Roscoff´´ fat
René Lalique ´´Roscoff´´ fat
René Lalique ´´Roscoff´´ fat
René Lalique ´´Roscoff´´ fat
René Lalique ´´Roscoff´´ fat

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RENÉ LALIQUE, ´´Roscoff´´ fat, Frankrike, 1900-talets slut, formgiven 1932, modellnummer 10-383, gjutet, delvis opaliserant, glas med reliefdekor av fiskar, signerat ´´Lalique France´´, diameter 35 cm

Smärre slitage

577014

2018-10-04