Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
EINAR NERMAN (1883-1983): Solstickan, litografi, signerad Nerman och numrerad 175/300, 29x19
577029
2018-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här