Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOROTHEE BECKER, "Uten.Silo", förvaringstavla, röd ABS-plast, detaljer i metall, Design M, 1960-/70-tal, ca 87 x 66 cm
Slitage, ett hörn med lagning, bakstycket delvis löst
577040
2018-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här