René Lalique ´´Saint Marc´´ vas
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RENÉ LALIQUE, ´´Saint Marc´´ vas, 1900-talets andra hälft, formgiven 1939, gjutet, delvis opaliserant, glas med reliefdekor av duvor, modellnummer 10-934, signerad ´´LALIQUE´´, höjd ca 17 cm
Nagg på undersidan
577041
2018-10-04