Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NERMAN, Einar (1883-1983): (3 st) "Barn", signerade och numrerade Nerman 72/-, resp. 73/250, färgoffsetlitografier, bladmått ca 33,5x26,5 cm
577047
2018-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här