Einar Nerman färgoffsetlitografier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NERMAN, Einar (1883-1983): (3 st) "Barn", signerade och numrerade Nerman 72/-, resp. 73/250, färgoffsetlitografier, bladmått ca 33,5x26,5 cm

577047

2018-10-03