Taburetter gustaviansk stil

Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETTER, 1 par, 1900-talets början, gustaviansk stil, bemålade, delvis bronserade, stoppad sits, höjd ca 43 cm

Ytskador, klädsel med fläckar

577053

2018-10-04