Korkskruvar böcker och korg

Korkskruvar böcker och korg
Korkskruvar böcker och korg
Korkskruvar böcker och korg
Korkskruvar böcker och korg
Korkskruvar böcker och korg
Korkskruvar böcker och korg

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KORKSKRUVAR, KORG, 2 BÖCKER, 12 st korkskruvar, böcker Corkscrews for collectors och Scandinavian corkscrews samt flätat korg, bredd ca 24 cm

Slitage, skador

577084

2018-10-06