Gottfrid Kallstenius
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Motiv frånTjust skärgård, signerad G. Kallstenius, olja på duk, ca 100x140 cm
Historik: enligt uppgift motiv från småländska Källvik vid Tjust skärgård
577093
2018-10-06