Gottfrid Kallstenius

Gottfrid Kallstenius
Gottfrid Kallstenius
Gottfrid Kallstenius
Gottfrid Kallstenius
Gottfrid Kallstenius
Gottfrid Kallstenius

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Motiv frånTjust skärgård, signerad G. Kallstenius, olja på duk, ca 100x140 cm
Historik: enligt uppgift motiv från småländska Källvik vid Tjust skärgård

577093

2018-10-06