Harald Sallberg etsningar

Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): etsningar (7), motiv bl.a. från London, varierande mått, signerade

Skadade samt smutsiga marginaler

577096

2018-10-04