Wilfredo Lam färglitografi

Wilfredo Lam färglitografi
Wilfredo Lam färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILFREDO LAM (Kuba, 1902-1982): Figurkomposition, signerad, 20/100, 1976, färglitografi, bladmått ca 60x47 cm

577110

2018-10-04