Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, förgylld och delvis patinerad brons, rund fotplatta, skaft av karyatid, höjd ca 25 cm

Kraftigare skador, sannolikt kompletterade

577116

2018-10-04