Adolf Bock oljemålning
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ADOLF BOCK (1890-1968):, föreställande fraktfartyget ´´Agne", signerad Adolf Bock, daterad 1962, olja på duk, ca 55x75 cm
Duket är något ospänt, ytsmuts, fläckar, ställvis mindre förlust av färg
577123
2018-10-10