Adolf Bock oljemålning

Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ADOLF BOCK (1890-1968):, föreställande fraktfartyget ´´Agne", signerad Adolf Bock, daterad 1962, olja på duk, ca 55x75 cm

Duket är något ospänt, ytsmuts, fläckar, ställvis mindre förlust av färg

577123

2018-10-10