Karel Appel litografi Internationell grafik

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAREL APPEL (1921-2006): Figurkomposition, signerad, numrerad 17/75, färglitografi, 37x54 cm

577138

2018-12-09