Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPEGEL, förgylld och bronserad, 1800-tal, barockstil, rikligt skulpterad, fasettslipat glas, ca 174x113 cm
Senare förgyllning, lagningar, komplettering
577139
2018-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här