Byrå gustaviansk stil
2018-10-06
577150
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, fanerad med valnöt, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, tre lådor, huggen kalkstensskiva, intarsiadekor, fasade hörn, beslag i mässing, höjd ca 82, 109x46 cm
Slitage