Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄTTUGNSPLATTA, 1700-talets slut, gjutjärn, motiv av Sophia Magdalena, ca 59x49 cm
Ytskador, korrosion,
577177
2018-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här