Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SÄTTUGNSPLATTA, 1700-talets slut, gjutjärn, motiv av Sophia Magdalena, ca 59x49 cm
Zustandsbeschreibung
Ytskador, korrosion,
577177
2018-10-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner