Sättugnsplatta

Sättugnsplatta
Sättugnsplatta
Sättugnsplatta
Sättugnsplatta
Sättugnsplatta
Sättugnsplatta

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SÄTTUGNSPLATTA, 1700-talets slut, gjutjärn, motiv av Sophia Magdalena, ca 59x49 cm

Zustandsbeschreibung

Ytskador, korrosion,

577177

2018-10-06