Spelbord Sybord

Spelbord Sybord
Spelbord Sybord
Spelbord Sybord
Spelbord Sybord
Spelbord Sybord
Spelbord Sybord
Spelbord Sybord
Spelbord Sybord
Spelbord Sybord
Spelbord Sybord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD / SYBORD, 1800-talets slut, fanerad med valnöt samt rot, utfällbar skiva delvis filtklädd, höjd 67, 51x41 utfällt 81x51 cm, nyckel finns

Slitage, lagningar, sprickor

577180

2018-10-06