Axel Fahlcrantz oljemålning

Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning
Axel Fahlcrantz oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL FAHLCRANTZ (1851-1925): "Sol i parken ", signerad (även a tergo), olja på papp, ca 15,5x23,5 cm

577184

2018-10-04