Matta röllakan signerad BA
Vollendet
2018-10-04
577185
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
MATTA, röllakan, signerad BA, ca 207x136 cm
Bruksslitage