Carl Gustaf Hellqvist

Carl Gustaf Hellqvist
Carl Gustaf Hellqvist
Carl Gustaf Hellqvist
Carl Gustaf Hellqvist
Carl Gustaf Hellqvist
Carl Gustaf Hellqvist

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL GUSTAF HELLQVIST (1800-tal), tillskriven: Soldat vid försäljerska, osignerad, tuschlavering, 17x14 cm

Ytsmuts

577194

2018-10-04