Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
K-G NILSSON (född 1942): Geometrisk komposition, signerad och daterad K G Nilsson 1983, olja på duk, ca 50x59 cm
vissa färgfält med krackelering
577207
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här