K G Nilsson oljemålning

K G Nilsson oljemålning
K G Nilsson oljemålning
K G Nilsson oljemålning
K G Nilsson oljemålning
K G Nilsson oljemålning
K G Nilsson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

K-G NILSSON (född 1942): Geometrisk komposition, signerad och daterad K G Nilsson 1983, olja på duk, ca 50x59 cm

vissa färgfält med krackelering

577207

2018-11-20