Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SUSANNE NESSIM (född 1944): Blomma, signerad Nessim, färglitografi, nr 58/65, ca 64x49 cm.
577213
2018-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här