Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skymningslandskap med å, 1800-talets slut, signerad John ( ) samt med dedikation till vännen Broström (Otto Broström), olja på duk, ca 21,5x32 cm
Smärre krackelyr
577221
2018-10-04