Olof Hermelin oljemålning

Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLOF HERMELIN (1827-1913): Fiskebodar, signerad O. Hermelin, olja på pannå, ca 17x23 cm

577222

2018-10-06