Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, 1800-tal, osmanska riket, Iznik, keramik, polykrom dekor i emaljfärger av stiliserade blommor och växter, höjd ca 31,5 cm
Lagningar, krackeleringar, glasyrbortfall, botten med hål
577223
2018-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här