Roland Svensson pastell

Roland Svensson pastell
Roland Svensson pastell
Roland Svensson pastell
Roland Svensson pastell

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårds med hus signerad och daterad roland S -42, pastell, ca 29x43 cm

577225

2018-10-06