Arvid Mauritz Lindström

Arvid Mauritz Lindström
Arvid Mauritz Lindström
Arvid Mauritz Lindström
Arvid Mauritz Lindström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARVID MAURITZ LINDSTRÖM (1849-1923): Mansporträtt, signerad och daterad A.M. Lindström 1869, blandteknik, ca 62x47 cm

Fuktskador

577233

2018-10-06