Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARVID MAURITZ LINDSTRÖM (1849-1923): Mansporträtt, signerad och daterad A.M. Lindström 1869, blandteknik, ca 62x47 cm
Fuktskador
577233
2018-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här