Kandelaber tenn 1930-tal

Kandelaber tenn 1930-tal
Kandelaber tenn 1930-tal
Kandelaber tenn 1930-tal
Kandelaber tenn 1930-tal
Kandelaber tenn 1930-tal
Kandelaber tenn 1930-tal
Kandelaber tenn 1930-tal
Kandelaber tenn 1930-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANDELABER, tenn, art deco, 1930-tal, höjd ca 34, bredd 33 cm

repor

577237

2018-10-06