Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Vadstället", etsning, 1912, signerad Zorn, 19,6x14,6 cm
Gulnader, fläck
577242
2018-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här