Anders Zorn etsning Vadstället

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Vadstället", etsning, 1912, signerad Zorn, 19,6x14,6 cm

Gulnader, fläck

577242

2018-10-06