Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BORDSUR, brons delvis brännförgylld, Frankrike, 1800-talets första hälft, empire, dekor i form av urna, höjd 45 cm, nyckel och pendel medföljer
Urtavlan med slitage
577270
2018-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här