Bordsur Frankrike Empire

Bordsur Frankrike Empire
Bordsur Frankrike Empire
Bordsur Frankrike Empire
Bordsur Frankrike Empire
Bordsur Frankrike Empire
Bordsur Frankrike Empire
Bordsur Frankrike Empire
Bordsur Frankrike Empire
Bordsur Frankrike Empire
Bordsur Frankrike Empire
Bordsur Frankrike Empire
Bordsur Frankrike Empire

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSUR, brons delvis brännförgylld, Frankrike, 1800-talets första hälft, empire, dekor i form av urna, höjd 45 cm, nyckel och pendel medföljer

Urtavlan med slitage

577270

2018-10-24