Käppar England och Sverige

Käppar England och Sverige
Käppar England och Sverige
Käppar England och Sverige
Käppar England och Sverige
Käppar England och Sverige
Käppar England och Sverige
Käppar England och Sverige
Käppar England och Sverige

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÄPPAR, 3 st., trä, England och Sverige, 17/1800-tal, avslut i mässing samt silver, längd ca 93-115 cm

Slitage, stötskador, märken

577276

2018-10-06