Bord "Toulouse" R Dordoni för Minotti

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

15 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BORD, "Toulouse", formgiven av Rodolfo Dordoni, formgivningsår 2001, mörkbetsad ek samt svartlackerat underrede i metall, tillverkad för Minotti, Italien, höjd 72,5, 180x180 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, enstaka stötmärken, repor

577306

Päivämäärä:

2018-10-04