Karl Axel Pehrson Bagge

Karl Axel Pehrson Bagge
Karl Axel Pehrson Bagge
Karl Axel Pehrson Bagge
Karl Axel Pehrson Bagge
Karl Axel Pehrson Bagge
Karl Axel Pehrson Bagge
Karl Axel Pehrson Bagge
Karl Axel Pehrson Bagge

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Skalbagge, signerad KA Pehrson, numrerad 80/125, bemålat väggobjekt, 39x17 cm,

577307

2018-10-13