Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Skalbagge, signerad KA Pehrson, numrerad 80/125, bemålat väggobjekt, 39x17 cm,
577307
2018-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här